Gizlilik Ve Güvenlik

Celalkockanitimat.com 128 bit SSL şifreleme sistemi ile korunmaktadır .   Sitemize kaydetmiş olduğunuz kişisel bilgilerinizin güvenliği bizler için her şeyden   daha önemlidir.  Celalkockanitimat.com'dan alışveriş yaparken kullandığınız kişisel   bilgiler (Teslimat/Fatura adresleri, telefon numaraları, e-mail adresi vs.) başka kurum ve kuruluşlarla paylaşılmayacaktır. Yapımız içerisinde sadece sipariş esnasında, kolay ve hızlı giriş yapmanızı sağlayacak olan bilgiler saklanmaktadır.

 

Üyelik esnasında bizimle paylaştığınız cep telefonu ve mail adresleriniz, sadece vermiş olduğunuz siparişlerinizle ilgili bilgilerin size hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşmasını sağlamak için kullanılacaktır. Dolayısı ile bu bilgilerin doğru ve eksiksiz olması son derece önemli olmaktadır.

 

Sisteme girdiğiniz tüm bilgilere, Celalkockanitimat.com haricinde sadece siz ulaşabilir ve bunları sadece siz değiştirebilirsiniz. Bir başka üyenin sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

 

Üye Kayıt esnasında sizden istenen kişisel bilgilerden; zorunlu olanlar hariç, istediklerinizi kendi arzunuz dahilinde Celalkockanitimat.com'a bildirebilirsiniz.

 

Celalkockanitimat.com'a vermeyi tercih etmeyeceğiniz bilgiler varsa, bu alanları doldurmak veya işaretlemek zorunda değilsiniz.

 

CELAL KOÇKAN ET VE ET ÜRÜNLERİ PAZARLAMA SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

Kocatepe V.D. 204 029 65 82

_____________________________________________________

Burmalı Mh. Millet Cd. Uzunçarşı Girişi No:2 Afyonkarahisar   

TEL  : +90 272 21 398 08

GSM : +90 530 584 25 06