Ödeme Seçenekleri

GÜVENLİ ÖDEME;

Celalkockanitimat.com'da kredi kartı ile yapacağınız alışverişler son derece güvenlidir. Kişisel bilgilerinizi girdiğiniz her sayfada tarayıcınızın altında bir anahtar bulunmaktadır. Bu anahtar, tarayıcınızla gönderdiğiniz bilgilerin üçüncü şahıslarca görüntülenemeyeceğinin işaretidir. Ayrıca Celalkockanitimat.com'dan yapacağınız tüm alışverişlerde yüksek güvenlik standartı 128 bit SSL ile sağlanmaktadır.

 

KREDİ KARTI İLE ÖDEME;

Celalkockanitimat.com'dan yapacağınız alışverişlerde, visa ve master olan tüm bankaların kredi kartlarını kullanabilirsiniz.

Not : Banka Kartları ve Kredi Kartları Kanununda 1 Şubat 2014 tarihinde yapılan yeni düzenleme gereği gıda ürünlerine taksit uygulanmamaktadır.

 

HAVALE/EFT İLE ÖDEME;

Ödemeyi kredi kartıyla yapmak istemeyen müşterilerimiz, Havale/EFT yoluyla ödemelerini yapabilmektedirler.

Banka hesap bilgimiz aşağıdaki gibidir:

AHMET KOÇKAN

TR65 0004 6001 2788 8000 1881 72

 

Havale/EFT’nizi gerçekleştirirken, açıklama kısmına 6 haneli sipariş numaranızı önemle yazmanızı öneririz. Aksi durumda siparişlerinizin ödemesinin onaylanması gecikebilir. ATM'lerden yapılan ödemelerde 6 haneli sipariş numaranızı girmeniz mümkün olmayacağından, hesabımızdaki tutarlardan ödemenizi bulmamız zaman alabilmektedir.  Dolayısı ile elimizde olmayan nedenlerden siparişinizin gönderimi gecikebiliyor. Mecbur olunmayan durumda ATM'den para transferi yapmamanızı öneriyoruz.

Havale/EFT siparişlerinde, ödemesi 3 iş günü içerisinde yapılmayan siparişler iptal edilir.