İade, Değişim Ve İptal

İPTAL;

Siparişinizi ana sayfanızda yer alan “Sepet” sekmesinden kontrol edebilmektesiniz. Henüz kargoya verilmeyen siparişinizin iptal talebi için bize mail ya da telefon kanalı ile ulaşarak iptalini sağlayabilirsiniz.

Ürünleriniz kargoya verilmişse, taşıma esnasındaysa; TTK gereğince gıda maddeleri, içecekler veya diğer günlük tüketim maddeleri için cayma hakkı bulunmamaktadır.  

 

İADE;

TTK gereğince gıda maddeleri, içecekler veya diğer günlük tüketim maddeleri için cayma hakkı bulunmamaktadır. 

 

KUSURLU ÜRÜN İADESİ;

Üründen kaynaklanan herhangi bir kusurdan dolayı yapacağınız iadelerde; ürünü teslim aldığınız 5 (BEŞ) gün içerisinde, öncelikle ürün görselini çekerek info@celalkockanitimat.com  adresine iletiniz. Şikayetiniz için inceleme süreci başlatılır ve gelişmelerden haberdar edilirsiniz.

 

İade şartlarına uygun durumlarda celalkockanitimat.com'a gönderdiğiniz tüm ürünlerin kargo masrafları firmamıza aittir. Bunun için iade esnasında anlaşmalı kargo şirketimize ürünü “karşı ödemeli” olarak teslim etmeniz yeterlidir.

 

Ödeme şekli olarak “Kredi Kartı”nı tercih ettinizse ve iade şekli olarak “Kredi Kartına İade” ise; ödemeniz online olarak 1-3 (BİR-ÜÇ) iş günü içerisinde ilgili hesabınıza yapılır ve tarafınıza e-mail ile bilgi verilir.

Para iade işleminizin ekstrenize yansıma süresi, bankaların uygulamalarına bağlı olarak değişiklik gösterir.

 

Ödeme şekli olarak “Havale/EFT” yi seçmişseniz ve tercihiniz “Hesaba Para İadesi” ise;

 

Alışverişte ödemeyi gerçekleştirdiğiniz;

Banka hesap numarasını

Banka hesap adını

Banka şube kodunu

Bankanın ismini

IBAN numaranızı

detaylıca tarafımıza e-mail adresimizden iletmeniz yeterli olacaktır. İlgili tutar 1 (BİR) iş günü içerisinde hesabınıza iade edilir.

 

ÜRÜN İADE ADRESİ;

 Burmalı Mh. Millet Cd. Uzunçarşı Girişi No:2 

                                                             AFYONKARAHİSAR / MERKEZ

TEL     : +90 272 21 398 08                                             

GSM    :   +90 530 584 25 06

E-MAİL : info@celalkockanitimat.com

 

DEĞİŞİM;

Siparişiniz kargoya verilmediyse, değişim yapmak istediğiniz ürün bilgilerini bizimle paylaşmanız yeterli olacaktır. Gerekli değişim yapılıp, istediğiniz yeni ürün adresinize gönderilir. 

Kargo ile adresinize teslim edilmek üzere yola çıkmış olan ya da adresinize teslim edilmiş olunan siparişinizde ürün değişimi yapılamamaktadır.